¡Atención! No hay versión española! Polaco edicion.
"Sinopsis" puede pertenecer a otra edición de este libro.
Najodwazniejsza ksiazka historyczna roku. Kamil Janicki o skrywanej stronie II Rzeczpospolitej
Seks jest wszedzie. Jest w gazetach, w radiu, w reklamach i w kinie. Antykoncepcja, aborcja, homoseksualizm, onanizm, pornografia, orgie, zboczenia i dewiacje, przestepstwa seksualne i handel zywym towarem. Rozgoraczkowani aktywisci i feministki spieraja sie z biskupami i tradycjonalistami. Z jednej strony wolanie o postep i wyzwolenie obyczajów, z drugiej oskarzenia o demoralizacje mlodziezy i odstepstwo od tradycyjnych wartosci. Jest rok 1930. I tylko jakos samo slowo ,,seks" nie pada. Nie pozwala na to cenzura.
W drugiej Rzeczpospolitej trwa rewolucja seksualna. Kraj nieskazitelnych dzentelmenów, pelnych gracji dam i bohaterów, którzy wywalczyli niepodleglosc - byl jednoczesnie niekwestionowana ojczyzna seksualnego wyzwolenia.
Epoka hipokryzji nowa ksiazka bestsellerowego autora - Kamila Janickiego - odmalowuje wielkie zderzenie swiatopogladów i spór obyczajowy, który podzielil przedwojenna Polske. Przeczytamy w niej o seksie z kazdej perspektywy: od prawa i obyczajów, przez erotyczne gusta (jak kobieta powinna zachowywac sie w lózku? Jak mezczyzna?), fantazje (dlaczego przedwojenne Polki marzyly o seksie z murzynami?), antykoncepcje (sprzedawano juz nawet prezerwatywy z ,,wypustkami majacymi potegowac doznania"), seksualne problemy (jak walczyc z impotencja?), az po szeroko rozumiany seksbiznes. Nie zabraknie tematów trudnych i kontrowersyjnych - jak sprawa aborcji, handlu zywym towarem, czy wreszcie glebokiej nietolerancji wobec kazdego rodzaju innosci.
"Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.
(Ningún ejemplar disponible)
Buscar: Crear una petición¿No encuentra el libro que está buscando? Seguiremos buscando por usted. Si alguno de nuestros vendedores lo incluye en AbeBooks, le avisaremos.
Crear una petición